Sponsorzy Tytularni:
Aluron CMC Warta Zawiercie
Z Życia Klubu

Aktualności

19/02/2024

Luke Perry: Dobrze zareagowaliśmy na wydarzenia z trzeciego seta

Aluron CMC Warta Zawiercie pokonała we własnej hali KHGM Cuprum Lubin 3:1. Statuetka MVP trafiła do naszego libero, Luke'a Perry'ego. To jego pierwsze wyróżnienie w naszych barwach.
17/02/2024

Wygrana nad KGHM Cuprum, komplet punktów zostaje w Zawierciu

Po trudnym meczu Aluron CMC Warta Zawiercie pokonała KGHM Cuprum Lubin 3:1. Jurajscy Rycerze zbliżyli się dzięki temu na 3 punkty do prowadzącego w tabeli PlusLigi Jastrzębskiego Węgla.
15/02/2024

Mariusz Schamlewski: Nasi rywale grali na naprawdę wysokim poziomie

Aluron CMC Warta Zawiercie w meczu ćwierćfinałowym TAURON Pucharu Polski pokonała CM Soleus KS Rudziniec 3:1 i awansowała do turnieju finałowego w Krakowie. W drugim secie środowego meczu na boisku pojawił się Mariusz Schamlewski. Środkowy zdobył w tym spotkaniu 10 punktów, w tym 4 blokiem.
14/02/2024

Rewelacja z Rudzińca się postawiła, ale jedziemy do Krakowa!

Jurajscy Rycerze po raz czwarty, a drugi z rzędu awansowali do turnieju finałowego TAURON Pucharu Polski. W małej hali PreZero Areny w Gliwicach pokonali w czterech setach drugoligową rewelację rozgrywek, CM Soleus KS Rudzieniec.
13/02/2024

Patryk Łaba: Rywale nie mają nic do stracenia

W ćwierćfinale TAURON Pucharu Polski Jurajskich Rycerzy czeka starcie z CM Soleus Klubem Sportowym Rudziniec, wiceliderem grupy 3 w II lidze. Patryk Łaba wie z autopsji, jakie emocje towarzyszyć będą siatkarzom drużyny przeciwnej, bo sam kilkukrotnie miał okazję mierzyć się w rozgrywkach pucharowych z drużynami z wyższych klas.
13/02/2024

Z drugoligowcem o turniej finałowy TAURON Pucharu Polski

Jeden krok dzieli Jurajskich Rycerzy od turnieju finałowego TAURON Pucharu Polski. Aby zawiercianie zagrali w Krakowie, muszą najpierw pokonać w Gliwicach drugoligowy CM Soleus KS Rudziniec.
11/02/2024

Wieluń niepodbity, porażka z Barkomem Każany

Jurajscy Rycerze po dobrym początku w pewnym momencie stracili rytm gry i ostatecznie przegrali w Wieluniu z Barkomem Każany Lwów 2:3. Mimo tego zdobyty punkt pozwolił awansować na pozycję wicelidera tabeli.
11/02/2024

Sprzedaż biletów na mecz z KGHM Cuprum Lubin

Sprzedaż biletów na spotkanie 22. kolejki PlusLigi z KGHM Cuprum Lubin rozpocznie się w poniedziałek, 12 lutego, o 12:30. Mecz odbędzie się 17 lutego o godzinie 20:30.
09/02/2024

Michał Winiarski: Jestem dumny z tego, jak zagrała drużyna

Aluron CMC Warta Zawiercie pokonała w drugim ćwierćfinale Asseco Resovię Rzeszów 3:0, ale w złotym secie decydującym o awansie do kolejnej fazy Pucharu CEV nie udało się jej zwyciężyć. Jurajscy Rycerze przegrali 11:15 i odpadli z rozgrywek. Jak grę swoich podopiecznych ocenił Michał Winiarski?
More news