Sponsorzy Tytularni:
Aluron CMC Warta Zawiercie

Bartosz Makoś: Atmosfera, która panuje w hali w Zawierciu to coś niespotykanego w lidze

16 Jun 2021 | 00:00

Bartosz Makoś w nowym sezonie będzie reprezentować barwy Aluron CMC Warty Zawiercie. Co przekonało go do wyboru naszego klubu? Na pewno jednym z czynników była atmosfera, która panuje w hali przy ulicy Blanowskiej.

 

Słyszałem wiele dobrych opinii o tym klubie. Gdy pojawiła się oferta, to zbyt długo się nie zastanawiałem i wiedziałem, że to będzie dobra decyzja. Słyszałem same dobre opinie na temat organizacji i klubu. Przekonała mnie też atmosfera, która panuje tutaj na hali. Jest to coś niespotykanego w lidze. Gdy przyjechałem tutaj pierwszy raz na mecz to przypomniały mi się czasy, gdy zaczynałem z siatkówką, hala przy ulicy Szerokiej w Jastrzębiu. Atmosfera nie do opisania.

Na pewno konsultowałem się z Mateuszem, gdy wiedziałem, że jest taka możliwość. Czy wpłynął na tę decyzję? Myślę, że jedynie utwierdził mnie w tym, że będzie ona dobra.

Myślę, że dla każdego zawodnika –  tym bardziej w moim wieku, gdzie jeszcze jestem dosyć młody – ważne jest, aby trafić do szkoleniowca, który będzie mieć realny wpływ na jego rozwój. Nie stawiam sobie takich celów, bardziej patrzę pod kontem samorozwoju i chcę jak najwięcej czerpać z treningów i żeby jak najlepiej grała drużyna. To jest dla mnie najważniejsze.

Myślę, że zdecydowanie obrona. W przyjęciu jest jeszcze sporo do poprawienia.

To na pewno coś niesamowitego. Może nie dosłownie to spełnienie marzeń, ale to postacie, które obserwowałem gdy chodziłem na mecze jako młody chłopak. Na pewno będzie to super sprawa dla mnie i mam nadzieję czerpać z tego jak najwięcej dobrego.

Rozmawiał Michał Kwietko-Bębnowski, Biuro Prasowe Aluron CMC Warta Zawiercie