Sponsorzy Tytularni:
Aluron CMC Warta Zawiercie

Facundo Conte: Czy przerwa pomogła, dowiemy się dopiero po meczu

4 Mar 2022 | 00:00

Po dwutygodniowej przerwie Jurajscy Rycerze wracają na plusligowe boiska. Ich rywalem będzie Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Czy zdaniem Facundo Conte lider tabeli ma jakiekolwiek słabe punkty?

 

Nie robi to różnicy. Fajnie byłoby, gdybyśmy to my byli tym pierwszym zespołem, który pokonał kędzierzynian. Teraz to nie ma jednak znaczenia. Jesteśmy bardzo blisko play-offów i to jest bardzo ważny mecz. Ważne trzy punkty, które będzie ciężko zdobyć, ale będziemy próbowali to zrobić. Również dlatego, by być lepiej przygotowanym do najważniejszej części sezonu.

Nie wiem. Zawsze jest lepiej grać. Nie wiem, czy taka przerwa pomaga czy nie. Będziemy mogli powiedzieć dopiero, gdy mecz się skończy. Na pewno te dwa tygodnie wpłynęły dobrze na pracę nad fizyką i przygotowanie jako zespół do ostatnich spotkań rundy zasadniczej oraz play-offów.

Musimy przygotować się przede wszystkim pod kątem tego, co będzie działo się po naszej stronie boiska. Prawdopodobnie będziemy starać się osłabić ich najmocniejsze strony. Oni mają wielu dobrych zawodników i są silnym zespołem, ale my także, więc szykuje się zacięta walka.

Rozmawiał Michał Kwietko-Bębnowski, Biuro Prasowe Aluron CMC Warta Zawiercie