Sponsorzy Tytularni:
Aluron CMC Warta Zawiercie

Miłosz Zniszczoł: Pojawia się zgranie i coraz lepiej rozumiemy się na boisku

4 Sep 2022 | 00:00

Góral Cup 2022 dla Jurajskich Rycerzy był pierwszym sprawdzianem formy. Po dość łatwym zwycięstwie nad gospodarzami turnieju, zawiercianie w finale ulegli LUK Lublin 2:3. Jak ten mecz ocenia Miłosz Zniszczoł?

 

To nie ma znaczenia. Uważam, że zagraliśmy – do momentu tie-breaka – całkiem dobry mecz. Było nieźle, a potem chyba trochę zeszły z nas siły. I niestety nie dowieźliśmy tego dobrego wyniku do końca.

Zawsze lepiej jest wejść od początku meczu, od razu po rozgrzewce i grać. W kwadracie utrzymywać temperaturę, wchodzić po godzinie gry… To jest ciężkie, ale wiadomo, że teraz mamy taki okres. Czasami w sezonie też są takie sytuacje, że trzeba wejść w trakcie meczu i pomóc zespołowi.

Dla nas były to pierwsze mecze kontrolne w tym okresie. Myślę, że z każdym tygodniem, z każdym kolejnym spotkaniem będzie to wyglądało coraz lepiej.

Myślę, że pojawia się powoli i coraz lepiej się rozumiemy. Chłopaki bardzo dobrze wprowadzili się do drużyny. Dobrze rozumiemy się i mam nadzieję, że to z każdym tygodniem będzie procentowało.

Rozmawiała Paulina Musialska, Biuro Prasowe Aluron CMC Warta Zawiercie