Sponsorzy Tytularni:
Aluron CMC Warta Zawiercie

Michał Żurek: To przyjemna sprawa, że zagraliśmy w końcu normalny mecz

13 Feb 2022 | 00:00

Ostatnie tygodnie nie należały do najłatwiejszych dla Jurajskich Rycerzy, dlatego sobotnie zwycięstwo z PSG Stalą Nysa jest wyjątkowo cenne. Co o tym spotkaniu sądzi nasz kapitan?

 

Bardzo przyjemna sprawa, że można było w końcu zagrać normalnie mecz. Bardzo przyjemna sprawa zagrać znowu z Maxim i Urošem na swoich pozycjach. Myślę, że zagraliśmy bardzo fajny mecz i to było przetarcie pod kątem tych kolejnych spotkań. Były trudne końcówki, ciężki teren. Idealne przetarcie, wygrana, trzy punkty. Odpoczywamy jutro i wracamy do Zawiercia.

Kontrolowaliśmy na pewno dwa ostatnie sety. Natomiast pierwsze dwa to bardzo duży napór, trudne końcówki. Tak bym to widział. To były dwie fazy. Pierwsza faza, gdzie Nysa gra bardzo dobrze, nieźle zagrywa i idziemy łeb w łeb. Trzeci i czwarty set to już lepsza nasza gra i większy spokój z naszej strony.

Nie nastrajam się w ogóle, chcę odpocząć, bo ciężko trenujemy, aby przygotować się do tych starć. Jutro jest wolna niedziela, w poniedziałek mamy siłownię, więc skupiam się na kolejnym treningu. Przyjdzie weekend, przyjdzie wideo, to trochę poczujemy atmosferę tego meczu z Jastrzębiem, a na razie dalej trochę myślimy o tym z Nysą i skupiamy się, aby dobrze się zregenerować.

Rozmawiał Marcin Górski, Biuro Prasowe Aluron CMC Warta Zawiercie