Sponsorzy Tytularni:
Aluron CMC Warta Zawiercie

Michał Żurek: Trudne mecze pokażą, w którym miejscu jesteśmy

15 Nov 2021 | 00:00

Jurajscy Rycerze pokonali przed własną publicznością Stal Nysa 3:0, dzięki czemu Jurajska Twierdza nadal pozostaje niezdobyta. Jak ten mecz ocenia nasz kapitan Michał Żurek?

 

Nie brakowało, ale myślę, że zaczynamy teraz fajne sprawdziany. Będzie naprawdę gorąco i w Jastrzębiu, i w naszej hali z ZAKSĄ. Myślę, że zawodnicy i kibice zawsze czują taki mecz podwyższonej energii, podwyższonej temperatury z mistrzem, wicemistrzem, medalistami. Ja już się ekscytuję na te mecze.

Nie, to nie był łatwy mecz, ale uważam, że przy naszej dobrej jakości – a trochę tej jakości było – to mimo wszystko spotkanie pod kontrolą.

Myślę, że kompletnie się tym nie zajmuję. To jest kwestia dla ekspertów, kibiców. Mamy fajną drużynę, ona musi zbudować się w ciężkich warunkach i teraz przed nami seria testów, które pokażą, gdzie jesteśmy. To na pewno będą trudne mecze i nie wierzę, że nagle gładko wygramy wszystkie pięć. Będą na pewno porażki, zobaczymy, jak się zachowamy po tych porażkach, więc czeka na nas naprawdę ciekawy okres aż do świąt.

Rozmawiał Michał Kwietko-Bębnowski, Biuro Prasowe Aluron CMC Warty Zawiercie