Sponsorzy Tytularni:
Aluron CMC Warta Zawiercie

Michał Szalacha: Nimir dostawał tyle piłek, że trudno było go nie złapać

11 Nov 2022 | 00:00

Michał Szalacha był jednym z najlepiej punktujących Jurajskich Rycerzy. Skończył 8 z 11 ataków, a do tego dołożył 3 punktowe bloki. Czy był zadowolony ze swojego występu?

 

Myślę, że może na jakiś czas. Nie no, tyle piłek dzisiaj atakował, że chyba ciężko było go nie złapać. Fajnie, że udało się go w końcu zatrzymać, bo przez pierwsze dwa sety troszkę sobie hulał. Na szczęście poskromiliśmy go.

Gdy zaczyna się od kilku dobrych ataków, to wszystko wydaje się łatwiejsze, a dzień piękniejszy. Tak to jest w sporcie, że jak się jest pomijanym lub źle rozpocznie się spotkanie to ciężko potem się rozkręcić. Fajnie, że tak rozpoczęliśmy mecz tą krótką parę razy. Udało się skończyć i od razu było lepiej.

Kibice z Zawiercia na takiej dużej hali to nowość, szczególnie gdy mają taką większość. Szkoda, że nie graliśmy u nas na miejscu, bo czulibyśmy się lepiej, a nie jakbyśmy grali na wyjeździe. No cóż, takie są zasady Ligi Mistrzów i występujemy jednak w Dąbrowie. Atmosfera była super. Fajna sprawa, że kibice tak licznie wybrali się na ten mecz z Zawiercia. Należy im się za to szacunek.

Rozmawiał Michał Kwietko-Bębnowski, Biuro Prasowe Aluron CMC Warta Zawiercie