Sponsorzy Tytularni:
Aluron CMC Warta Zawiercie

Znów zagramy ku pamięci Arka Gołasia

23 Sep 2022 | 00:00

Aluron CMC Warta Zawiercie po raz kolejny zagra w Memoriale Arkadiusza Gołasia. 17. edycja imprezy odbędzie się 24 i 25 września w Swarzędzu-Zalasewie.

 

– Bardzo się cieszę, że po raz pierwszy jest mi dane być na memoriale Arka, którego bardzo dobrze znałem. Wcześniej nie miałem takiej okazji. Nie ukrywam, że jest to dla mnie emocjonalne wydarzenie – powiedział na konferencji prasowej w przeddzień startu imprezy trener Michał Winiarski. – Sam turniej jest świetnie obsadzony i myślę, że możemy się spodziewać dobrego widowiska – dodał nasz szkoleniowiec.

W XVII Agrobex Memoriale Arkadiusza Gołasia oprócz naszego klubu zagrają Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Barkom Każany Lwów oraz Berlin Recycling Volleys. To właśnie nasz grupowy rywal w Lidze Mistrzów stanie po drugiej stronie siatki w sobotnim półfinale. Jurajscy Rycerze z mistrzami Niemiec zagrają o 17:30, wcześniej (o 14:45) wyłoniony zostanie pierwszy finalista.

W niedzielę o 14:45 przegrani w półfinałach zmierzą się w starciu o 3. miejsce, a finał rozpocznie się o 17:30. Transmisje wszystkich czterech spotkań w Polsacie Sport.

– Bardzo się cieszę, że kolejny raz mogę wziąć udział w Memoriale Arka Gołasia. Mam same dobre wspomnienia. Został tylko tydzień do ligi, więc ważne, żeby grać już na prawie maksymalnym poziomie. To na pewno dobre przetarcie przed tym, co nas niedługo czeka – powiedział Bartek Kwolek, który po raz pierwszy będzie miał okazję zaprezentować się telewizyjnej publice w barwach naszego klubu.

Biuro Prasowe Aluron CMC Warta Zawiercie