Sponsorzy Tytularni:
Aluron CMC Warta Zawiercie

Bartosz Kwolek: Dostaliśmy parę gongów, więc trzeba się obudzić

7 lut 2023 | 00:00

W pierwszym starciu o ćwierćfinał Ligi Mistrzów lepiej spisała się broniąca tytułu Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, która wygrała z naszym zespołem 3:0. W pierwszym i trzecim secie mieliśmy swoje szanse. Dlaczego zdaniem Bartosza Kwolka nie udało się ich wykorzystać?

 

Nie wiem, co musimy zrobić, ale po tym poznaje się klasowe drużyny, że takie końcówki rozgrywają perfekcyjnie. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle dwie takie dzisiaj rozegrała. Czego nam brakuje? Chyba takiego ognia… Mam nadzieję, że teraz już nie dotkną nas żadne zdrowotne problemy, potrenujemy w spokoju i będzie to wyglądało lepiej za tydzień.

Nie było, ale każdy ma swoje problemy. My mamy teraz gorszy czas, jeśli chodzi o formę i dyspozycję. Fizycznie też troszeczkę odstajemy, ale trzeba dalej pracować i czekać na lepsze dni.

Nie odstawaliśmy, ale dostaliśmy parę gongów w ostatnim czasie. Pora się obudzić i wygrywać takie mecze. Po to się trenuje i gra, aby takie spotkania przeciągać na swoją korzyść. Wynik to dalej 0:3, więc niby brakuje nam niewiele, ale to pokazuje, że tak naprawdę to bardzo dużo, aby przechylać szalę zwycięstwa na swoją stronę.

Rozmawiał Michał Kwietko-Bębnowski, Biuro Prasowe Aluron CMC Warta Zawiercie