Sponsorzy Tytularni:
Aluron CMC Warta Zawiercie

Bartosz Kwolek: Przerwa jest potrzebna, bo nie jesteśmy robotami

21 gru 2022 | 00:00

W ostatnim domowym meczu w tym roku Jurajscy Rycerze pokonali Cerrad Enea Czarnych Radom 3:0. MVP został Bartosz Kwolek, który zdobył 14 punktów i ustrzelił 3 asy serwisowe. Nasz przyjmujący przyznaje, że miał dodatkową motywację, by tak agresywnie zagrywać.

 

Na razie runda rewanżowa dopiero się zaczyna i po prostu skupiamy się na każdym kolejnym meczu. Na pewno cieszy mnie fakt, że oscylujemy w tej pierwszej trójce. Na pewno będziemy dążyć do tego, aby utrzymać się w tej części tabeli do końca sezonu.

Czy ja wiem, czy martwi? Czarni nie mają obecnie nic do stracenia. Ryzykowali na zagrywce, zaserwowali 3-4 piłki, które naprawdę ciężko było przyjąć. Doszli nas na 3 punkty, ale cieszy mnie, że w ostatnich akcjach pierwszej partii poprawiliśmy przyjęcie, skończyliśmy atak i wygraliśmy.

Bardzo mocno. Zarówno jeśli chodzi o psychikę, jak i o zmęczenie fizyczne. Jest trochę wyczerpanie tematu. Każdy z nas chce wygrywać, każdy ma mental, każdy ma ambicje, ale przy grze co 2-3 dni taka przerwa jest potrzebna. Nie jesteśmy robotami. Miło, że trener też to zauważa i dał nam troszeczkę więcej przerwy.

Dzisiaj graliśmy też o jeszcze jeden dodatkowy dzień wolnego i to była dla mnie duża motywacja (śmiech). Cieszę się, że każdy patrzył na to w podobny sposób. To ważna wygrana za trzy punkty, szczególnie przy obecnym układzie tabeli.

Biuro Prasowe Aluron CMC Warta Zawiercie