Sponsorzy Tytularni:
Aluron CMC Warta Zawiercie

Dawid Konarski: Po długiej podróży nie jest łatwo wejść w kolejny mecz

19 lis 2022 | 00:00

Pomimo napiętego kalendarza Aluron CMC Warta Zawiercie idzie przez ligę jak burza. W sobotę dopisała na konto kolejną wygraną bez straty seta, a swój udział w zwycięstwie miał zdobywca 11 punktów, Dawid Konarski.

 

Nie no, myślę, że przed każdym meczem bralibyśmy 3:0 w ciemno. Bez względu na to, czy było na przewagi i z brzydką grą, czy nie. W naszych głowach i kościach nie odczuwamy, że to czwarte ligowe zwycięstwo bez straty seta. Tym bardziej, że gramy non-stop. Biegniemy z meczu na mecz, pomiędzy krótkie wideo i znowu gramy. Wiedzieliśmy, że tak będzie i jesteśmy na to przygotowani. Dzisiaj cieszymy się z tych ważnych trzech punktów.

No tak, ale wiedzieliśmy, że jest ten mecz, trzeba na niego wyjść i zagrać na dużej koncentracji. I myślę, że nam się to udało. Start znowu niemrawy w naszym wykonaniu, ale tylko na samym początku. Z akcji na akcję zaczęliśmy się rozkręcać. To było ważne, bo nieraz po takiej długiej podróży nie jest łatwo wejść w kolejny mecz. Jesteśmy jednak na tyle klasowym zespołem, że to nam nie przeszkadza. Tak samo gramy we wtorek z Rzeszowem. Mecz o 21:00, ale dzięki temu będzie więcej czasu na regenerację.

Rozmawiał Michał Kwietko-Bębnowski, Biuro Prasowe Aluron CMC Warta Zawiercie