Sponsorzy Tytularni:
Aluron CMC Warta Zawiercie

Dominik Depowski: Chłopaki z Katowic dobrze się dogadują i przekładają to na grę

14 sty 2022 | 00:00

Dominik Depowski zespół z Katowic zna bardzo dobrze. Grał w nim w sezonie 2018/2019 i zna kilku zawodników, którzy obecnie reprezentują barwy GKS-u. Jak ocenia obecną formę tej drużyny?

 

Sporo chłopaków wróciło do Katowic, grają teraz fajną siatkówkę. Ich gra jest na naprawdę wysokim poziomie, walczą z tymi najlepszymi klubami z górnej części tabeli. W niedzielę szykuje się ciężkie starcie z katowickim klubem.

Nie ukrywam, że była. Widać, że chłopaki fajnie dogadują się ze sobą i widać, że to przekładają na grę. Grają bardzo dobrze. To wszystko funkcjonuje naprawdę nieźle i w pewien sposób to im sprzyja, więc na pewno postawią nam twarde warunki w Katowicach i musimy być na to przygotowani.

Ciężko się spodziewać, w jakim składzie mogą wyjść na to spotkanie. W Rzeszowie pokazali, że chociaż nie byli w pełnym składzie, to zagrali dobry mecz. Mogli wyrwać punkt, a może i wygrać całe spotkanie. W jakim składzie wyjdą na niedzielne starcie? Nie wiem, trudno powiedzieć. Nie wiemy, czy wszyscy zawodnicy wrócili już do zdrowia, czy będą gotowi na ten mecz. Raczej będziemy się szykować na ten skład, który był w Rzeszowie i na tych zawodnikach się skupimy.

Rozmawiał Michał Kwietko-Bębnowski, Biuro Prasowe Aluron CMC Warta Zawiercie