Sponsorzy Tytularni:
Aluron CMC Warta Zawiercie

FOB-DECOR pozostaje w Jurajskiej Armii

1 paź 2021 | 00:00

FOB-DECOR w nowym sezonie w dalszym ciągu będzie naszym Sponsorem Głównym. To kolejna firma, która długofalowo zaangażowała się w rozwój siatkówki w Zawierciu.

 

FOB-DECOR to firma z ponad 100-letnią tradycją, która razem ze spółkami Tradepol oraz FOB-Glass wchodzą w skład Grupy Tradepol. Siedziba grupy znajduje się w Turzy koło Zawiercia. Jest to firma, której głównymi produktami są zamknięcia typu pilfer-proof, pilfer-proof premium, GPI, twist-off oraz zamknięcia typu „niekapek”. Są one eksportowane na cały świat. FOB-DECOR oferuje także możliwość wdrożenia modyfikacji, zarówno w zakresie użytych surowców, zmian konstrukcyjnych czy nowych funkcjonalności zamknięcia. Produkcja odbywa się na terenie dwóch miejscowości, Turzy oraz Zawiercia.

FOB-DECOR jest jednym ze Sponsorów, który długofalowo zaangażował się w rozwój siatkówki w Zawierciu i wspiera Jurajskich Rycerzy od początku istnienia klubu. Podobnie będzie także w nadchodzącym sezonie.

– Cieszymy się, że w rozwój zawierciańskiej siatkówki chętnie angażują się firmy z naszego powiatu. Na FOB-DECOR możemy liczyć od wielu lat. Nie zmieniło się to nawet w tych trudnych pandemicznych czasach, co dowodzi, że firma ma stabilną pozycję na rynku oraz docenia naszą rolę w życiu społeczeństwa lokalnego – mówi prezes Kryspin Baran.

– Nasza firma od wielu lat wspiera sportowe i społeczne działania w Zawierciu i okolicach, w tym siatkówkę. Początki współpracy z klubem wiązały się z naszym siatkarskim hobby, ale z czasem przerodziło się to w coś więcej. Ta wspólna pasja zintegrowała naszych pracowników, którzy wspólnie zasiadają na trybunach hali przy ulicy Blanowskiej. Liczymy, że i w tym sezonie będziemy mogli liczyć na wiele pozytywnych emocji – mówi Tomasz Ociepa, prezes zarządu firmy Fob – Decor Sp. z o.o. należącej do Grupy Tradepol. – Nasi partnerzy i klienci zobaczyli, że poprzez wspieranie klubu nasza firma angażuje się w życie społeczeństwa lokalnego. Uważam, że Jurajscy Rycerze mają duży wpływ na jego integrację – dodaje.

Biuro Prasowe Aluron CMC Warta Zawiercie