Sponsorzy Tytularni:
Aluron CMC Warta Zawiercie

Jędrzej Gruszczyński opuszcza Aluron CMC Wartę Zawiercie

27 gru 2022 | 00:00

Jędrzej Gruszczyński nie jest już siatkarzem Aluron CMC Warty Zawiercie. Zawodnik skorzystał z klauzuli, która umożliwiała mu rozwiązanie kontraktu w przypadku znalezienia klubu, w którym otrzyma gwarancję występów w podstawowym składzie.

 

Jędrzej Gruszczyński trafił do Zawiercia latem tego roku z Indykpolu AZS-u Olsztyn. O miejsce w składzie rywalizował z Santiago Dananim. W żółto-zielonych barwach rozegrał dwa mecze w PlusLidze (wchodził w roli przyjmującego do drugiej linii) i jeden w Lidze Mistrzów (jako libero wchodzący do obrony).

– Decyzja została podjęta w gorącym okresie świątecznym. Nie była ona łatwa i dosyć długo się nad nią zastanawiałem – przyznaje Jędrzej Gruszczyński. – W Aluron CMC Warcie Zawiercie wszystko jest dobrze zorganizowane. Jest bardzo fajna rodzinna atmosfera. Do tego kwestie marketingowe, przygotowania fizycznego, fizjoterapeutów i całego sztabu. Wszystko jest na najwyższym poziomie, dlatego przyjemnie było być w takim miejscu i zapoznać się z tym, jak powinien funkcjonować profesjonalny klub. Cieszę się, że tu byłem i mam nadzieję, że jeszcze kiedyś wrócę do Zawiercia – dodaje nasz były libero.

Biuro Prasowe Aluron CMC Warta Zawiercie