Sponsorzy Tytularni:
Aluron CMC Warta Zawiercie

Jokpol-Bud i marka Budshop24 Sponsorem Oficjalnym Aluron CMC Warty Zawiercie

12 kwi 2024 | 18:04

Budshop24 dołączą do grona firm wspierających Aluron CMC Warta Zawiercie w roli Sponsora Oficjalnego.

Budshop24 jako doświadczony dostawca materiałów ociepleniowych, izolacyjnych, wykończeniowych, współpracuje z renomowanymi markami m.in.: Knauf, Atlas, Ursa, Arbet, Isover, Śnieżka, Magnat, Kabe, Tikkurilla, Beckers, Remmers, Mapei, Fox, Anza, BlueDolphin, Rawlplug, Koelner, Kubala, które od lat spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów indywidualnych oraz specjalistów. Czy chodzi o kwestie estetyczne czy techniczne – dla zespołu Budshop24 nie ma rzeczy niemożliwych! Współpraca sponsoringowa zaplanowana jest już na kolejny sezon sportowy 2024/2025, ponadto pierwsze aktywności realizowane są już w fazie play-off trwającego sezonu.

- Sport, a w szczególności siatkówka od lat była obecna w naszym obszarze partnerskich działań biznesowych, ale nigdy na tak wysokim sportowym poziomie jak teraz. Cieszymy się ogromnie, że możemy wspólnie tworzyć tę niesamowitą historię i być częścią tak klasowego zespołu w jednej z najlepszych lig świata - komentuje Kamil Dokrzewski, właściciel Jokpol-Bud i twórca marki Budshop24. 

W Budshop24.pl rozumieją w pełni potrzeby klientów i rozwijającego się nieustannie rynku budowlanego. Zapraszamy do odwiedzenia platformy sprzedażowej www.budshop24.pl i sprawdzenia, co dokładnie znajduje się w ofercie.

Biuro Prasowe Aluron CMC Warta Zawiercie