Sponsorzy Tytularni:
Aluron CMC Warta Zawiercie

Krzysztof Rejno ponownie odchodzi z Aluron CMC Warty Zawiercie

13 cze 2023 | 00:00

Po raz drugi w karierze z naszym klubem żegna się Krzysztof Rejno. W żółto-zielonych barwach, podobnie jak za pierwszym razem, mogliśmy oglądać go przez jeden sezon.

 

Krzysztof Rejno do naszego zespołu dołączył w 2022 roku. Wcześniej w Zawierciu grał w sezonie 2018/2019. W obu przypadkach był wypożyczony z Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.

Występujący z numerem 4 środkowy zagrał łącznie w 22 meczach: 20 w PlusLidze oraz 2 w Lidze Mistrzów. Zdobył w nich 108 punktów. Skończył 73 ze 124 ataków, co dało mu 58,87% skuteczności i 54,03% efektywności. Dołożył do tego 9 asów serwisowych oraz 26 punktowych bloków.

– Po ostatnim sezonie przyszedł czas na zmiany. Opuszczam szeregi Jurajskiej Armii. Spowodowane jest to różnymi aspektami. Podobnie jak w życiu, tak i w sporcie czasami trzeba coś zmienić. Mam nadzieję, że spotkamy się niedługo. Zawsze będę dobrze wspominał czas spędzony w Zawierciu, bo to były fantastyczne chwile – zaznacza Krzysztof Rejno.

– Krzysiek wrócił do naszego klubu po trzyletniej przerwie i myślę, że obie strony obiecywały sobie po tym powrocie więcej. Różne kwestie, przede wszystkim zdrowotne, sprawiły jednak, że ten drugi pobyt w Zawierciu był dla niego mniej owocny od poprzedniego, choć sam zespół osiągnął taki sam rezultat końcowy. Dziękujemy i życzymy szczęścia w nowej drużynie – mówi prezes Kryspin Baran.

Biuro Prasowe Aluron CMC Warta Zawiercie