Sponsorzy Tytularni:
Aluron CMC Warta Zawiercie

Miguel Tavares: To ambitny klub, a ja jestem ambitnym zawodnikiem

19 cze 2021 | 00:00

Miguel Tavares będzie drugim Portugalczykiem – po Alexandre Ferreirze – w historii naszego klubu. Czy opinia Alexa miała wpływ na jego decyzję o dołączeniu do Jurajskiej Armii?

 

Zdecydowałem się dołączyć do Aluron CMC Warty Zawiercie, bo cele moje i cele zespołu podążają w tym samym kierunku. To bardzo ambitny klub, a ja jestem bardzo ambitnym zawodnikiem. To sprawia, że chcę zrobić krok do przodu i dołączyć do zespołu walczącego w następnym sezonie o czołowe miejsca w PlusLidze.

Oczywiście, że trochę mi opowiadał, ale już wcześniej miałem w głowie to, że Zawiercie jest właściwym kierunkiem. Alex opowiedział mi dużo rzeczy o mieście, klubie, organizacji, jest też blisko z prezesem, więc mówił też wiele dobrego o nim. Mam nadzieję, że przyjadę do Zawiercia od razu po mistrzostwach Europy, poznam was wszystkich i będę mógł osobiście tego doświadczyć i cieszyć się tym.

Moim celem jest oczywiście wygrywanie każdego meczu. Myśleć z tygodnia na tydzień, poznawać rywala i robić co w naszej mocy, aby wygrywać każde spotkanie, bo będziemy bardzo dobrym zespołem. Oczywiście PlusLiga jest jedną z najbardziej wymagających lig na świecie, jest tu dużo świetnych zespołów z bardzo dobrymi zawodnikami, którzy prezentują wysoki poziom. Mam nadzieję, że to będą dla nas bardzo dobre rozgrywki i świetny rok.

Rozmawiał Michał Kwietko-Bębnowski, Biuro Prasowe Aluron CMC Warta Zawiercie