Sponsorzy Tytularni:
Aluron CMC Warta Zawiercie

Patryk Niemiec: Jesteśmy niezadowoleni, bo chcieliśmy ugrać chociaż punkt

7 gru 2021 | 00:00

Poniedziałkowe spotkanie z Projektem Warszawa było bardzo emocjonujące, ale Jurajscy Rycerze nie zdołali wywieźć z trudnego terenu punktów. Jak ten występ ocenił Patryk Niemiec?

 

To prawda, nie udało mi się zatrzymać Piotrka. Jest to naprawdę bardzo ciężkie. Ja też nie chciałem dać się zatrzymać i robiłem co w mojej mocy w ataku, aby uniknąć tego bloku.

W takich meczach, gdzie gramy trzy sety na przewagi, to jest łut szczęścia. Centymetry, różnica jednej piłki… Patrząc na grę Warszawy, bardzo dobrze grali w ataku i ciężko było nam ich zablokować. Bardzo dobrze radzą sobie z nabijaniem na blok i wyprowadzaniem kontry.

Mecz długi, emocjonujący. Myślę, że bardzo dobra siatkówka. Faktycznie możemy zejść na chwilę z boiska i odpocząć, ale i tak czuć trochę to zmęczenie. Sety są naprawdę bardzo długie i wymagające. Dało się to odczuć, ale były też duże emocje, co trochę przyćmiewało to zmęczenie i graliśmy na maksa.

Myślę, że tak, bo zagraliśmy bardzo dobrą siatkówkę. Były jakieś minimalne błędy, musimy je poprawić. Jesteśmy niezadowoleni, chcieliśmy ugrać chociaż te dwa punkty, chociaż jeden punkt. Doprowadzić do tego tie-breaka. Nie udało się, ale możemy cieszyć się z tej dobrej siatkówki.

Rozmawiał Michał Kwietko-Bębnowski, Biuro Prasowe Aluron CMC Warta Zawiercie