Sponsorzy Tytularni:
Aluron CMC Warta Zawiercie

Piotr Szpaczek Dyrektorem ds. Biznesu w Aluron CMC Warcie Zawiercie

12 kwi 2024 | 15:15

Piotr Szpaczek objął funkcję Dyrektora ds. Biznesu Aluron CMC Warty Zawiercie. Będzie odpowiadał m.in. za rozszerzenie grona sponsorów oraz budowanie i umacnianie wzajemnych relacji.

Piotr Szpaczek w ostatnich dwóch latach pełnił funkcję Prezesa Zarządu ZAKSA S.A., ale wcześniej przez wiele lat (z krótką przerwą na pracę jako Dyrektor Zarządzający Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.) funkcjonował w strukturach klubu z Kędzierzyna-Kożla jako osoba odpowiedzialna za relacje ze sponsorami, najpierw w roli Managera ds. Marketingu, a następnie Dyrektora ds. Biznesu i Organizacji.

- Zanim Piotr objął funkcję prezesa, był dobrze znany w środowisku z bardzo efektywnej pracy w obszarze biznesu, marketingu i sprzedaży. W Kędzierzynie-Koźlu zbudował szeroką grupę sponsorów prywatnych, wyjątkową w skali klubów wspieranych przez spółki Skarbu Państwa. Jego wiedza i umiejętności w tym temacie pomogą nam jeszcze bardziej zintensyfikować nasze działania dotyczące budowania i umacniania wzajemnych relacji biznesowych - zdradza prezes Kryspin Baran.

- Bardzo się cieszę, że dołączam do klubu o takich ambicjach i renomie, jaką posiada Aluron CMC Warta Zawiercie. Będę starał się wspomóc organizację swoim doświadczeniem w obszarze biznesu i relacji ze sponsorami - zapewnia Piotr Szpaczek.

Biuro Prasowe Aluron CMC Warta Zawiercie