Sponsorzy Tytularni:
Aluron CMC Warta Zawiercie

Santiago Danani: Zawsze chcemy grać na naszym najwyższym poziomie

4 lis 2022 | 00:00

Aluron CMC Warta Zawiercie dopisała na swoje konto kolejne zwycięstwo. Nasz zespół pokonał GKS Katowice 3:0. Jak to starcie ocenia Santiago Danani?

 

Na pewno pierwsza partia była kluczowa w tym meczu, ale taka jest siatkówka. To polska liga, gdzie musisz walczyć o każdy punkt i każdego seta, dając z siebie 100 procent. Musisz być spokojny, bo jeśli stracisz skupienie i zaczniesz być bardziej nerwowy, to możesz przegrać z każdym. Właśnie to działo się w poprzednich dwóch spotkaniach. Najważniejsze, że zdobyliśmy dzisiaj komplet punktów i to jest super.

Trudno nie zgodzić się z Winiarem, bo on był przyjmującym i wie, jak wygląda gra na tej pozycji. Budujemy ciągle naszą drużynę. Oczywiście, że zawsze chcemy grać na 100 procent i od razu na naszym najwyższym poziomie. Z każdym dniem rozwijamy się. Dzisiaj próbowaliśmy różnych rzeczy, na przykład z Kwolem lub Urošem. Na boisku czuję się komfortowo z każdym, ale szczególnie z przyjmującymi. Po prostu potrzebujemy trochę czasu. Musimy być cierpliwi, a będziemy coraz lepsi.

Rozmawiał Michał Kwietko-Bębnowski, Biuro Prasowe Aluron CMC Warta Zawiercie