Sponsorzy Tytularni:
Aluron CMC Warta Zawiercie

Sprzedaż biletów na mecz Pucharu CEV z SCM Craiova

3 gru 2023 | 23:44

We wtorek (5 grudnia) w południe wystartuje sprzedaż biletów na mecz 1/8 finału Pucharu CEV z rumuńskim SCM Craiova, a wcześniej przez 24 godziny będzie trwała przedsprzedaż dla posiadaczy karnetów. Spotkanie odbędzie się w środę 13 grudnia o 19:00 w ArcelorMittal Park w Sosnowcu i jest objęte specjalną, świąteczną promocją - 1+1 GRATIS!

Sprzedaż będzie prowadzona zarówno za pośrednictwem strony bilety.AluronCMC.pl (przez całą dobę), jak i stacjonarnie w sklepie klubowym (dni powszednie w godzinach 8:30-15:00).

Na spotkania domowe w Pucharze CEV, rozgrywane w ArcelorMittal Park w Arenie Sosnowiec, nie obowiązują karnety, a przedsprzedaż biletów dla ich posiadaczy trwa każdorazowo przez 24 godziny przed rozpoczęciem sprzedaży otwartej. W przypadku meczu 1/8 finału z SCM Craiova (środa, 13 grudnia, 19:00) przedsprzedaż rozpocznie się w poniedziałek (4 grudnia) o godzinie 12:00, a sprzedaż otwarta we wtorek o tej samej porze.

Ceny biletów to 35 zł normalny i 30 zł ulgowy, ale w związku z tym, że to ostatni mecz domowy przed świętnami, klub przygotował specjalną, gwiazdkową promocję - za każdy zakupiony bilet drugi można zarezerwować gratis. By z niej skorzystać, należy wybrać parzystą liczbę biletów, system sam naliczy rabat przed dokonaniem płatności.

Podobnie jak w przypadku poprzednich występów w europejskich pucharach, dzięki wsparciu Partnera strategicznego klubu, Miasta Zawiercie, kibice mogą dojechać do Sosnowca specjalnymi autobusami udostępnionymi bezpłatnie przez ZKM Zawiercie.

Biuro Prasowe Aluron CMC Warta Zawiercie