Sponsorzy Tytularni:
Aluron CMC Warta Zawiercie

Uroš Kovačević: Spodziewałem się tak zaciętej walki

19 lut 2023 | 00:00

Niedzielne popołudnie okazało się szczęśliwe dla naszego zespołu, bo pokonaliśmy na wyjeździe Trefla Gdańsk 3:1. MVP spotkania został Uroš Kovačević, który zdobył w tym meczu 21 punktów.

 

Trefl jest naprawdę dobrą drużyną. Spodziewałem się, że będzie z nimi zaciekła walka. Małe detale w trzeciej partii zdecydowały o tym, kto wygra. Cieszę się, że to byliśmy my. Zabieramy do domu trzy punkty, co jest dla nas bardzo ważne.

Jasne. Czasami musimy się jakoś pobudzić, zrobić coś, co nas do tego popchnie. Na szczęście wygraliśmy to spotkanie, bo tak jak mówiłem, nie było łatwo. Nie graliśmy wcześniej w tak dużej hali, co było dla nas trudne, ale podobnie jak rok temu, wygraliśmy. Jestem szczęśliwy, że z Gdańska wracamy z kompletem punktów.

Bardzo ważna, chociażby dla naszej pewności siebie i przygotowania formy. Szczególnie dla mnie, bo przecież niedawno wypadłem na trzy tygodnie. Dzisiaj też męczyłem się ze swoją fizyką i zmęczeniem. Cisnąłem jednak i dałem z siebie 100 procent. Z upływem czasu idzie mi coraz lepiej.

Rozmawiał Michał Kwietko-Bębnowski, Biuro Prasowe Aluron CMC Warta Zawiercie